Helsingin
Reserviupseerien
Ilmatorjuntakerho


 etusivu  ajankohtaista  kalenteri  it-muistomerkit  historiaa  yhteystiedot  liity  sisäinen 

   Hallitus ja toimihenkilöt v. 2020-2021



Puheenjohtaja   Tomi Lavonen tlav0940@gmail.com
Varapuheenjohtaja   Jorma Lahtinen jorma.lahtinen@pp.inet.fi
Rahastonhoitaja   Mauno Von Fieandt mauno.v.fieandt@netlife.fi
Sihteeri, tiedotusupseeri   Sakari Saikku sakari@saikku.fi
Jäsen   Markku Yli-Perttula markku.yp@kolumbus.fi
Jäsen   Matti Heinänen matti.i.heinanen@gmail.com
Jäsen   Tuomo Lintulaakso tuomo@lintulaakso.net
   
Ampumaupseeri   Timo Niiranen timo.niiranen@gmail.com
Webmaster   Tuomo Lintulaakso tuomo@lintulaakso.net
   
On myös suotavaa käyttää henkilökohtaisten
email-osoitteiden sijasta oikealla näkyviä
tehtäväkohtaisia osoitteita, jotka henkilön
vaihtuessa ohjataan viran uudelle haltijalle.
puheenjohtaja@itkerho.net
varapj@itkerho.net
sihteeri@itkerho.net
ampumaupseeri@itkerho.net
yllapito@itkerho.net

Linkkejä:
Ilmatorjuntayhdistys ry  www.ilmatorjunta.fi
Ilmatorjuntamuseo  www.ilmatorjuntamuseo.fi


................................................................................
Helsingin reserviupseerien Ilmatorjuntakerho ry puheenjohtaja@itkerho.net